2019
- Варна
- Приморско
- Синеморец
Появи се идеята и да направя верига от три фестивала за десет дена. Започнахме на 17 - 18 август плаж Аспарухово Варна; 21 - 22 плаж ММЦ Приморско; 24 - 25 август плаж р. Велека. Седми фестивал.
Едната събота и неделя във Варна другата на Синеморец. Бях поканен от концесионера на плаж Велека. Великолепен човек, природо защитник, весел, организиран. Река Велека и плажа - чудно, красиво и завладяващо място! Трябваше да осигуря по средата на седмицата фестивал. Много ми се искаше това да е на Приморско. Южният плаж е дълъг и широк. Там се намира ММЦ „Приморско“ – „Приморско клуб“, база собственост на „Албена“. Собственикът е летец и притежава и летище на Приморско. Пиарката на комплекса се оказа благосклонна и ни прие за три дена и двудневно шоу.
Две седмици преди фестивала във Варна, концесионерът ми се обади, че на моето място и по същото време ще се състои рок фест. Дават повече пари и трябваше да се свия на по-малко пространство при сърфистите.
След добра предварителна работа на екипа си подсигурих и допълнителни участници. WWF, Гринпийс, Реджиоком, Смарт органик, Зера. Отново дойдоха турците и украинците. Два дена хубав и красив фестивал. Толкова много публика не бях виждал. Може би към 4000 човека.
Един ден почивка и към Приморско. Хубав комплекс и хотел „Форест бийч“. Беше спокойно, не разчитах на публика. През деня хвърчила, вечерта песни и танци.
И последните два дена – на Синеморец. Едно от най-красивите места по нашето Черноморие. Тука хвърчилата изпъкваха на фона на зеленото устие на р. Велека. Джаз, коктейли, вятър, хвърчила, море, ехе... ехе... ехе... Мисля, че всички останахме доволни. Най-после и аз. Фестивалът има своите почитатели. След седем издания той започва да се превръща в традиция.
Спонсори: Община Варна отдел "Култура"; Приморско клуб; Реджиоком; WWF; Гринпийс; Смарт органик; Зера.
Едната събота и неделя във Варна другата на Синеморец. Бях поканен от концесионера на плаж Велека. Великолепен човек, природо защитник, весел, организиран. Река Велека и плажа - чудно, красиво и завладяващо място! Трябваше да осигуря по средата на седмицата фестивал. Много ми се искаше това да е на Приморско. Южният плаж е дълъг и широк. Там се намира ММЦ „Приморско“ – „Приморско клуб“, база собственост на „Албена“. Собственикът е летец и притежава и летище на Приморско. Пиарката на комплекса се оказа благосклонна и ни прие за три дена и двудневно шоу.
Две седмици преди фестивала във Варна, концесионерът ми се обади, че на моето място и по същото време ще се състои рок фест. Дават повече пари и трябваше да се свия на по-малко пространство при сърфистите.
След добра предварителна работа на екипа си подсигурих и допълнителни участници. WWF, Гринпийс, Реджиоком, Смарт органик, Зера. Отново дойдоха турците и украинците. Два дена хубав и красив фестивал. Толкова много публика не бях виждал. Може би към 4000 човека.
Един ден почивка и към Приморско. Хубав комплекс и хотел „Форест бийч“. Беше спокойно, не разчитах на публика. През деня хвърчила, вечерта песни и танци.
И последните два дена – на Синеморец. Едно от най-красивите места по нашето Черноморие. Тука хвърчилата изпъкваха на фона на зеленото устие на р. Велека. Джаз, коктейли, вятър, хвърчила, море, ехе... ехе... ехе... Мисля, че всички останахме доволни. Най-после и аз. Фестивалът има своите почитатели. След седем издания той започва да се превръща в традиция.
Спонсори: Община Варна отдел "Култура"; Приморско клуб; Реджиоком; WWF; Гринпийс; Смарт органик; Зера.